21 Mart 2015 Cumartesi

Arınç'a sonuna kadar destek geliyor!

Arınç’a sonuna kadar destek!


Bildiğimiz gibi Bülent Arınç’ın son zamanlarda Erdoğan’a yaptığı çıkışı sonucundan kendisine Abdülkadir Selvi’den de destek geldi.


Cumhurbaşkanı olan Recep Tayip Erdoğan son zamanlarda yaptığı bir konuşma da geçtiği cümle aynı şu şekildir; “İzleme olarak adlandırılan komiteyi kesinlikle uygun bulamıyorum!” dedi. “Kendisi bu durumun tamamından haberdardır. Her hafta rutin olarak bilgi aktarılmaktadır. Kendi yaptığı bu sözler sonucunda eleştiri almasını gayet normal görüyorum. Bu sözleri Hükümeti derinden yıkabilecektir” dedi. Demiş olduğu sözlerle tepki göstermekte olan Başbakan Yardımcısı koltuğunda oturan Bülent Arınç’a, Yeni Şafak Gazetesinin Ankara Temsilciğini yapan Abdülkadir Selvi’den büyük bir destek geldi.


KENDİSİNE SONUNA KADAR KATILIYORUM

CNN TÜRK kanalında yayım yapan “Ne oluyor?” adlı programda, Şirin Payzın’ın programına konuk olan Abdülkadir Selvi; “Kendisine sonuna kadar katılmaktayım. Açıklaması tamamıyla bilgiye dayalı bir açıklamadır. Açıklama kesinlikle önemlidir” diyerek konuşmasına noktayı koydu.Arınç'a sonuna kadar destek geliyor!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme